תנאים ותקנון
מבצע GIGABYTE AORUS Z370 STEAM תנאים והתניות:

בכפוף לתנאים ולהגבלות אלה, תהיו זכאים לקבל קוד ארנק של 40 יורו לאחר רכישתו והרשמתו של לוח האם של GIGABYTE Z370 AORUS GAMING 5 תהיו זכאים לקבל קוד על סך 20 יורו לארנק ה-STEAM לאחר רכישת הלוחות הבאים GIGABYTE Z370 AORUS GAMING 3, or Z370 AORUS GAMING K3 ..

01 קידום זה תקף על רכישות חדשות GIGABYTE Z370 AORUS GAMING 5, Z370 AORUS GAMING 3 or Z370 AORUS GAMING K3. לוחות אם שנעשו במהלך תקופת קידום המכירות הבאה: 29 לינואר עד ה-28 לפברואר, 2018, או עד גמר המלאי של קוד הארנק STEAM. כל אדם זכאי למתנה אחת לכל אדם במהלך תקופת המבצע.
02 המבצע הנ"ל פתוח רק לתושבי אוסטריה, בלגיה, בולגריה, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איטליה, ישראל, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, רומניה, סלובקיה, ספרד , שבדיה, שוויץ, סרביה, לטביה, ליטא, אסטוניה, איסלנד, קרואטיה, סלובניה, קירגיסטן, מוקדון, ערב הסעודית, טורקיה ואיחוד האמירויות הערביות. ורק הם זכאים לקידום מכירות זה..

03 כדי להגיש בקשה לקבלת המתנה, על הלקוח של GIGABYTE למלא את טופס ההרשמה הרשמי ולשלוח אותו לכתובת http://gaming.gigabyte.eu/Intelmotherboard/STEAM/Z370 (לדוגמה בלבד) בתוך (30) ימים ממועד הרכישה המקורי של לוח האם המתאים AORUS GIGABYTE. חברת GIGABYTE מחשיבה את תאריך המשלוח לספירת הימים כיום הראשון של תאריך הרכישה ושל תקופת ההרשמה.

04 לאחר שהבקשה התקבלה על ידי GIGABYTE, היא תעבור בדיקת תוקף על מנת להבטיח כי העסקה שבוצעה היא רכישה אמיתית. תוצאת הבקשה שלך תועבר לגורמים הרלוונטיים באמצעות דואר אלקטרוני בתוך (30) ימי עבודה מהרישום.

05 אם תתקבל בקשה לא מלאה או הוכחה לא תקפה לרכישה, יישלח דוא"ל הודעה לגורמים הרלוונטיים עם ההזדמנות לספק את המידע הנדרש בתוך (14) ימי עבודה של הודעת האימייל. אם לא תתקבל תשובה בתוך (14) ימי עבודה, הבקשה ורישום קוד הארנק STEAM ייחשבו פסולים ולא יידחו. GIGABYTE שומרת לעצמה את הזכות לדחות טענות לא שלמות, שנויות, בלתי ברורות או שגויות.

06 לאחר השלמת הליך הרישום ולאחר קבלת אישור רישום מוצלח מ-GIGABYTE, הלקוח יקבל את הזכות לקבל את הערך המתאים של קוד הארנק בSTEAM. GIGABYTE תשלח את קוד הארנק STEAM ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני, זה ייעשה תוך (30) ימי עבודה מאימות רשמי של GIGABYTE של הבקשה.

07 רישומים שהושלמו יתקבלו על ידי GIGABYTE עד ה-31 במרץ, 2018. כל רישום שנעשה לאחר תאריך זה לא יתקבל ולא יחשב תקף..

08 מספר קודי הארנק STEAM שהוקצו עבור קידום זה מוגבלים לאחד לאדם בלבד, לא תורשה הרשמה של לוחות מרובים באמצעות אותו שם וכתובת. כל הקונים שחרגו מהמגבלה הזו עם ההרשמה שלהם, יקבלו הודעה מיידית בדוא"ל.

09 הלקוח לא יוכל לטעון קוד ארנק STEAM על רכישות שביטל או פריטים שהחזיר. GIGABYTE שומרת לעצמה את הזכות לתבוע בחזרה או לחייב כל צד בעלות של קוד ארנק STEAM אם לוח האם המשוחזר הוחזר או בוטל.

10 הצעה זו חלה על לקוחות משתמשי הקצה בלבד, לא יתקבלו רכישות עבור כל עסק.

11 GIGABYTE שומרת לעצמה את הזכות לבקר את כל הבקשות כדי להבטיח שמירה על התנאים וההגבלות של הקידום ולוודא שאכן נענו. בנוסף גם לבקש מידע נוסף לגבי כל התביעות ומסמכים תומכים.

12 GIGABYTE רשאית להוציא את הלקוח מהשתתפות בקידום מכירות זה ללא הודעה מוקדמת בתנאים המפורטים להלן:
- בכל מקרה של מניפולציה ביחס לרישום.
- במקרה של מספר בקשות על מספר סידורי.
- כאשר המועד האחרון להגשת הנתונים חרג מהתאריך.

13 הערך הכספי של ארנק ה-STEAM והקוד לא ניתן לפדיון במזומן. לא ניתן לבצע שליחה חוזרת במקרה של אובדן.

14 האימייל ליצירת קשר בנוגע לקידום זה היא: promotion@gigabyte.eu

15 בהגשת נתוני הרישום, הלקוח הצהיר כי כל דרישות הזכאות להשתתף מתקיימות. במקביל, הלקוח מסכים לתנאים אלה.

16 חברת GIGABYTE יכולה להפסיק את פעילות הקידום ללא הודעה נוספת אם ביצוע של קידום זה אינו אפשרי או כרוך בנסיבות בלתי סבירות בשל סיבות אובייקטיביות.

17 כל לקוח צריך להבטיח את דיוק הנתונים המסופקים. המידע האישי שסופק על ידי המשתתפים במהלך ההרשמה יאוחסן וישמש אך ורק על ידי GIGABYTE כדי לעבד את קידום המכירות. כל הנתונים האישיים המסופקים לחברת GIGABYTE יטופלו בהתאם לכללי ההגנה על נתונים של האיחוד האירופאי ולמדיניות הפרטיות של GIGABYTE אשר ניתן למצוא בכתובת: http://www.gigabyte.eu/gigabyte.aspx?s=29