We're sorry, this promotion has ended
  Thank you for your interest and participation. For the latest offers, please visit http://www.gigabyte.eu/   
    Share on Google+
 

HERNÍ KOMUNITA AORUS

Při koupi nejnovější základní desky GIGABYTE AORUS
získáte zdarma kupón na Steam!

Odměnu získáte při zakoupení základní desky AORUS počínaje 5. lednem 2017.

 

 

 

GIGABYTE nabízí zákazníkům, kteří si koupí jednu ze základních desek série AORUS
STEAM kupóny zdarma. (platí do vyprodání skladových zásob)

Každý kdo (mezi 5. lednem a 31. březnem 2017) koupí některou ze základních desek AORUS obdrží zdarma kupóny na Steam v hodnotě až 40€. Konkrétně za Z270X-GAMING 9 & Z270X-GAMING 8 kupón na 40€ a za Z270X-GAMING 7, Z270X-GAMING 5 & Z270X-GAMING K5 kupón na 20€. Vše co je potřeba udělat je koupit a zaregistrovat základní desku.

 

 

Výhody registrace

 

 

Záruka spokojenosti:

Základní desky GIGABYTE AORUS musí vždy projít přísným testováním a musí splňovat specifické požadavky v souladu s prémiovou řadou AORUS. Vyladili jsme tyto desky tak, aby nejen splnily, ale také překonaly potřeby náročných uživatelů a extrémních hráčů. Nabízíme naši online eSupport službu, které můžete využít kdykoli (online 24 hodin denně). V GIGABYTE jsme hrdí na naše vynikající jméno v rámci herní komunity a zajistíme, že budete vždy v obraze.

 

Získejte prodloužení záruky o jeden rok

Při úspěšné registraci po koupi získáte 1 rok záruky navíc. Jedna registrace na sériové číslo a na osobu. Týká se pouze základních desek AORUS GAMING, které budou zakoupeny jako samostatná komponenta prostřednictvím ať už e-shopu či kamenné prodejny.

 

Reklamace přímo v servisním cetru:

máte záruku se službou přímé reklamace v servisním středisku GIGABYTE. Se servisním střediskem GIGABYTE můžete komunikovat v momentě, kdy se stanete registrovaným členem. Základní desku pošlete přímo do servisního centra a jakmile bude opravená odejde na naše náklady zpět.

 

 

Buďte první a získejte více odměn včetně limitované edice mikiny AORUS a krycího LED proužku s vlastním nápisem!

 

 

Prvních 100 úspěšných registrací základní desky AORUS získá možnost přizpůsobit svou základní desku a mít tak jedinečný unikát svého druhu! Navíc dostanou exkluzivní a limitovanou edici mikiny AORUS!

K přizpůsobení (personalizaci) své základní desky AORUS musíte poskytnout anglický psaný text s maximálně 30 znaky. (GIGABYTE nebude akceptovat rasistické, vulgární texty a vyhrazuje si právo je odmítnout, případně změnit)

 

Informace o produktech

 

Registrujte se!

Zadejte prosím své údaje do následujících polí:
 
Křestní jméno
 
Příjmení
 
Věk
 
Email
 
Číslo domu
 
Ulice
 
Město
 
Země
 
PSČ
 
Kraj
 
Jméno produktu
 
Datum nákupu
 
Pořizovací cena
 
Prodejce
 
 
Ověřit kontrolní číslo
(Kde najdu kontrolní číslo #)
 
Nahrajte doklad
 
 
   
Poskytnutím svých údajů souhlasím s podmínkami účasti.
Ano, tímto souhlasím s tím, že mnou výše zadané osobní údaje mohou být zpracovány a použity společností GIGABYTE v souladu se zveřejněnými zásadami pro ochranu osobních údajů. Jsem informován o tom, že mohu tento souhlas kdykoli odvolat. Byl jsem zde také společností GIGABYTE ujištěn, že je zaručeno soukromí mých osobních údajů bez omezení a že tyto údaje nebudou předány třetím stranám. Jednoznačně souhlasím s informováním společností GIGABYTE o budoucích produktech, službách, událostech a akcích. Proti tomuto souhlasu mohu vznést námitky kdykoli a bez udání důvodu. Námitky mohou být neformálního rázu na tuto e-mailovou adresu: unsubscribe@gigabyte.eu


*Tato akce platí pro obyvatele Rakouska, Belgie, Bulharska, České republiky, Dánska, Finska, Francie, Německa, Řecka, Itálie, Lucemburska, Nizozemí, Norska, Polska, Rumunska, Slovenska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Velké Británie, Portugalska, Srbska, Maďarska, Lotyšska, Litevska, Estonska, Islandu, Irska, Chorvatska, Slovinska
Nákup kvalifikovaných produktů a vznesení nároku musí být provedeno v zemi bydliště.
*GIGABYTE si vyhrazuje právo provádět úpravy akce bez předchozího upozornění
*Akce platí na nákupy od 5. ledna 2017 do 31. března 2017, nebo do vyprodání zásob.

 

 ©2016 GIGA-BYTE Technology Co., Ltd. All rights reserved. | Term of Use | Privacy Policy |